Dlaczego my?Kim jesteśmy?

Biuro Rachunkowe Ad Astra Anna Strawa specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu prowadzenia księgowości oraz rozliczenia płac. Nasz zespół to młodzi profesjonaliści, którzy – uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach – wciąż się rozwijają i aktualizują swoją wiedzę. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości usługi księgowe.

Co nas wyróżnia?

Cechuje nas zaangażowanie w realizowane projekty. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów, ponieważ zależy nam przede wszystkim na ich satysfakcji. Dlatego właśnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferujemy im szeroki zakres usług i elastyczne formy współpracy. Sięgamy po rozwiązania oparte o nowoczesne systemy komputerowe – po to, aby zoptymalizować nasze działania i zwiększyć Państwa zadowolenie ze współpracy z naszym biurem. Działamy szybko i terminowo, przy zachowaniu najwyższych standardów. Efektem jest zadowolenie naszych Klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura?

Klient, który rezygnuje z zatrudnienia własnego księgowego lub utworzenia w ramach swojej organizacji działów finansowo-księgowego i kadrowego, unika kosztów personalnych, na które składają się: wynagrodzenie, ubezpieczenie, urlop, zwolnienie lekarskie, szkolenia itp., ale i wielu nakładów inwestycyjnych związanych z utrzymaniem dodatkowej powierzchni biurowej, organizacją miejsc pracy i ich wyposażeniem czy też z zakupem i aktualizacjami, wymaganego w pracy księgowo-kadrowej specjalistycznego, oprogramowania. Projektując naszą ofertę, myśleliśmy przede wszystkim o podmiotach, które chcą zmaksymalizować korzyści związane z outsourcingiem, oczekując równocześnie gwarancji wykonanych usług.

Co oferujemy naszym Klientom?

Poza realizacją standardowych usług księgowych, oferujemy naszym Klientom doradztwo w kwestiach podatkowych, prawnych, organizacyjnych czy finansowych. W naszej ofercie znajdą Państwo także przeprowadzenie wszelkich czynności związanych z przygotowaniem wymaganej dokumentacji oraz przekazanie jej odpowiednim instytucjom. W ramach obsługi dokonujemy reprezentacji klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczeniową z tytułu odpowiedzialności cywilnej.