Certyfikaty

Anna Borowiecka- Prezes Zarządu: „Jestem absolwentką ekonomii oraz studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości, które ukończyłam z wyróżnieniem na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Swoje wykształcenie dopełniam 15-letnim doświadczeniem, na stanowisku Dyrektora Finansowego oraz wcześniej na stanowisku Głównej Księgowej. W tym czasie zdobyłam niezbędną wiedzę do uruchomienia własnego biura rachunkowego. Od wielu lat jestem członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

W 2009 roku uzyskałam Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów potwierdzający kwalifikacje i uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Przez cały okres mojej dotychczasowej kariery uczestniczyłam w wielu dużych projektach unijnych. Nieustannie zdobywam doświadczenie uczestnicząc w prestiżowych kursach m. in. „Modułowy kurs dla samodzielnych księgowych Bilansistów” w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oraz kurs „Specjalista ds. usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych” ukończony w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce w Oddziale Okręgowym w Warszawie potwierdzający posiadanie kwalifikacji w zawodowych w obrębie zawodu „kierownik biura rachunkowego”.

Swoją praktykę mocno koncentruję na zatrudnieniu osób niepełnosprawnych oraz dofinansowania do wynagrodzeń DEK-ów, INF-ów oraz refundacji składek z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Posiadam wszechstronne doświadczenie w eksporcie oraz transakcjach unijnych. Pełniłam funkcję członka Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Staszowie. Posługuję się językiem angielskim.

Prywatnie jestem pasjonatką badmintona, mody oraz zdrowej i ekologicznej żywności.”